הרשמו לניוזלטר

הבלוגריות שלנו

ארכיון

מילה טובה וגעגוע לטיולים שלנו עם רחלי ואריק

בסדנא לפתיחת שנה התבקשתי לדפדף בתמונות שלי שנה אחורנית, להבין דרך התמונות מה העוגנים בחיי ולקבל פרספקטיבה על השנה החולפת. הדפדוף בתמונות גרם לי להרגשה הרבה יותר טובה, לפתע הבנתי שגם שהמצב כביכול קפוא עשיתי לא מעט, וקיבלתי פרופורציות מה העיקר בחיי. ממליצה לכם לדפדף בתמונות בפייסבוק או בנייד שנה אחורה ואולי תופתעו כמוני לגלות כמה הספקתם.

דרך החפירה בתמונות עלה עוגן מאד חשוב ומשמעותי בחיי- החיבור לטבע, מרבית התמונות המחוייכות מהן עלתה שמחה והנאה הן מטיולים בארצנו הנהדרת.

אריק בן חורין מדריך טיולים בארץ, קבוצות טיולים וחוויות, המלצה חמה בבלוגריסטיות הבארשבעיות

בזכות אריק ורחלי התחלנו לצאת לטייל

השנה בה השמים היו סגורים בין סגר אחד למשנהו ניתנה לי ההזדמנות לחזק את הקשר לאדמה, לטבע להוויה הפשוטה והכל כך ראשונית שלנו. כל זה קרה הודות לצוות נפלא שבזכותו אני מטיילת רחלי ממן – מארגנת ומובילת טיולים שאני קוראת לה המוציאה לפועל ומדריך הטיולים המדהים אריק בן – חורין.

רחלי מכניסה נשמה ולב ואריק בכל טיול מחדש מפתיע מחדש במסלול יפיפה וידע עשיר ומדביק אותנו באהבת הארץ.

הטיולים עם רחלי ואריק הפכו עם השנים לחלק בלתי נפרד מחיינו וחיברו אותנו כמשפחה לחוויה מדהימה של ביחד מלאה בערכים, הנאה ולמידה. היום בימי הסגר בהם היציאה מהבית אסורה הכמיהה לטבע ולטיולים גדלה עוד יותר ואני מבינה יותר מתמיד כמה חשוב לטייל ולהינות ממה שיש בנמצא.

החיבור לטבע וחיבור לאנשים טובים

זה הזמן לפרגן ולהודות לרחלי ממן ואריק בן – חורין שבאהבתם הגדולה לארץ ולאנשיה השכילו להדביק אותי ולאפשר לי ולמשפחתי לנו זמן איכות אמיתי בטיולי טבע מרחיבי נפש, מרהיבים ומהנים מלאים השקעה, עם תשומת לב לכל הפרטים.

בקרוב שנחזור לטייל בשבילי ארצנו (לא צריך סגר כדי להבין כמה חשוב לטייל בארץ ) פשוט תרימו טלפון לרחלי ואריק והם ימצאו את הטיול המתאים ביותר עבורכם.

טלפון רחלי: 053-8927772
ואם נח לכם לשלח ווטסאפ, אז פשוט תלחצו פה על הלינק

מוזמנים לקרוא פרגונים נוספים: בפוסט של אסנת, ובפוסט של סיגלית

אהבתן? אשמח אם תשתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכן:

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן