הרשמו לניוזלטר

הבלוגריות שלנו

ארכיון

נשים צריכות להכיר ביכולות שלהן, לתכלל תהליכים ולאפשר לעצמן לטעות….

הוא "פמניסט מוצהר שמאמין בלתת שוויון הזדמנויות לכלל העסקים בבעלות נשים"

הדוגמא שלו : ״אמא שלי ואישתי הן הדוגמא עבורי ליכולות נשיות ״

הפניות למעוף בעקבות הקורונה: ״היום פונים יותר לקבלת מימון לתזרים, זקוקים לכסף ולמעוף יש הלוואה קורונה טובה מאד לשם כך" ולסיום תקבלו טיפ ליזמים לפני פתיחת עסק

ראיינו את לביא שתי בלוגריות באר שבעיות כדי לשמוע ממנו על יזמות נשית לקראת הרצאתו בכנס "נשים מובילות עסקים" יוזמה מבורכת של המשרד לקידום מעמד האישה וחברת יעדים.

ההכרות שלי עם מעוף הייתה בתחילת דרכי כמאמנת ומטפלת ב NLP כשהשתתפתי בקורס "עיצוב בקליק" ובהמשך קיבלתי ליווי עסקי שמאד עזר לי , לכן שמחתי מאד שהזדמן לי לראיין את לביא קייט

לביא קייט – מנהל סניף מעוף באר שבע והנגב המערבי מטעם משרד הכלכלה והתעשייה-הסוכנות לעסקים קטנים. הוא בן 41 נשוי +2, מנהל מוכשר המונע מהרצון לתת ולהעניק סיוע לציבור בכלל ולעסקים בפרט.

איך מתחברת לחזונך היזמות הנשית ?

לביא פותח בהתלהבות בסיפור על שתי הנשים המשמעותיות בחייו אמא שלו ואישתו, המהוות עבורו מודל ודוגמא להצלחה נשית.

"עזבנו את הקיבוץ של פעם ואימי שהייתה בגיל יחסית מבוגר לרכישת השכלה, ללא הכשרה מיוחדת, ניסיון או רזומה, חיפשה עבודה היא עבדה כמה שנים עד גיל פנסיה, כשיצאה לפנסיה הקימה עסק עצמאי, היום היא מפיקת אירועים, הרכבים, מוזיקה קלאסית, קמרית, מוזיקת עולם ואמרגנית. עובדת מאד קשה ומאד אוהבת את עבודתה."  

"הדוגמא השנייה שלי היא אישתי שלצד היותה שכירה היא גם עצמאית פסיכותרפיסטית, בעלת קליניקה לפסיכותרפיה מטפלת טיפולים נפשיים, טראומות, חרדות, בעיות חברתיות וכיוצא בזאת למדה הרבה מאד שנים שני תארים שניים, השכל בבית זה ממנה…"

"מהנשים בחיי אני שואב השראה כפמיניסט מוצהר אני מאמין בלתת את שוויון וההזדמנויות לכלל העסקים בבעלות נשית."

ומה על עולם העסקים ?

"עולם העסקים בחלקו היום גברי יותר וככזה הוא מקדם שיח גברי. מחקר שנעשה בנושא העלה שאחד מחסמי היזמות המופיע יותר אצל נשים מגברים הוא הפחד מכישלון, לכן נשים צריכות להכיר ביכולות שלהן לתכלל תהליכים ובעיקר לאפשר לעצמן לטעות."

איזה מגמות אתה מזהה בתקופה הזו ?

"היום פונים יותר לקבלת מימון לתזרים, אנחנו נותנים הלוואת קורונה לבעלי עסקים בגובה 24%  מהמחזור שזו הלוואה טובה מאד לתקופת משבר. כמו כן אנו מסייעים בקבלת ידע נרחב על התקנים, ההגבלות ואף ההזדמנויות הן בקבלת מענקים והן במציאת מקורות הכנסה נוספים, נשים פונות גם לקבלת כלים נוספים כמו קורסים כמו זה שאת התנסית בו שמתבצעים דרך הזום, ממשיכים לתת ייעוץ עסקי וליווי ליזמים ובעלי עסקים."

לסיום טיפ ליזמים

"כל יזם שרוצה לפתוח עסק לפני שמתחילים יש ללמוד את התחום ולהבין שבעולם העסקי יש הרבה מעבר העניין הוא שאתה תנהל את העסק ולא העסק ינהל אותך"

איך מנהלים את העסק מבלי שהוא ינהל אתכם ? ללביא המון כלים יישומים, מגוונים פשוטים ומעניינים להתנהלות נכונה מבחינה פיננסית ועסקית עליהם הוא מתכוון להרחיב בכנס

"נשים מובילות עסקים" מתקיים ב 26.8.20, כדאי להירשם יהיה סופר שווה


אהבתן? אשמח אם תשתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכן:

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן