הרשמו לניוזלטר

הבלוגריות שלנו

ארכיון

והכל נשטף

כל חיינו אנו מקבלים החלטות רבות ומגוונות. לעיתים על הדרך, ולעיתים ברמת מודעות אישית המודדת את ערכינו, את הדופק שלנו, את השאיפות שלנו – תוך התכווננות ליעדים או בריחה מהם, כל אחד מסיבתו כל אחת מסיבתה.

גם אני בתחנות חיי קיבלתי החלטות שונות, וניתבתי את דרכי בשאיפה, שיום יבוא, אביט אחורה ואהיה אסירת תודה על כל החלטה שקיבלתי. בשאיפה שיום יבוא, אביט אחורה ואבין שהחלטות שניסו להחליט עבורי, נענו על ידי בתגובה הולמת המשרתת אותי. מי בעצם לא רוצה לקבל את ההחלטה הנכונה?

אותן ההחלטות הנכונות הביאו אותי למקום בו אני נמצאת היום – דרכים מיותרות נזנחו, דרכים של צמיחה נפתחו, דרכים מקבילות הצטלבו, ודרכים של עיצוב תקווה נקשרו בדרכים של נפשות נוספות. יחד מחפשים את הטוב והמיועד לשלווה ורווחה נעלה, והאחריות מזדקפת בענווה.

החיבור בדרכי שלי לאנשים תועים, וההכוונה שבאה בעקבות כך, מרגשת אותי כל פעם מחדש.  כשנתינה וקבלה הולכים יד ביד, מעבירה אליהם מידי פעם חלק מעולמי שלי, כחותמת שעווה הסוגרת מכתב עבר, ומאפשרת פתיחת ספר חיים חדש ממוקד ונקי.

תהליך עוצמתי בא על סיומו השבוע, היא הביטה בי וידעה שעוד רגע, והיא מתקדמת הלאה, בדרך שהיא עצמה האירה בשבועות האחרונים.
רגע לפני פרידה, ליוויתי אותה החוצה מהקליניקה, אל חלקת האלוהים שלי על הספסל מתחת לשמשיה לבנה.
כשלמרגלותינו שצפו מי המזרקה, התיישבנו בשקט.
היא כבר מפוקחת והכאב מאחוריה.
כשהיא גומעת את פינת האתנחתא היומית שלי אמרה: "לא סתם זה המקום בו את מרעננת כוחות. הבנתי מדוע הבאת אותי הנה" אמרה , "הבנתי את המסר – הכל נשטף".
"ומהי בעצם כוונתך?" שאלתי מחויכת.
"לטוב ולרע הכל נשטף, כל רגע שמופיע לא חוזר, תתעכבי, תנשמי אותו, תהיני ממנו… הוא נשטף. כל רגע מעכב ומעיק? תרכיני ותגמישי ראש בהודיה על שיעור, התעודדי… המשיכי הלאה מחוזקת… הכל נשטף". אמרה, הביטה בי וזרחה. טבעת המלכה נחתה על השעווה החמה וחתמה את עברה, פותחת ספר חיים חדש לעתידה.

***
המונחה שלי, ד' המדהימה, ביקשה שאקדיש לה פוסט.
יקרה, אני מקדישה לך את הפוסט בשפע הערכה על עבודה פנימית אמיצה.

לדף העסקי שלי: מיטל לזרוב – ליווי אישי לצמיחה בעידן החדש
לפרופיל שלי: https://www.facebook.com/meital.lazarov

אהבתן? אשמח אם תשתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכן:

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן