הרשמו לניוזלטר

הבלוגריות שלנו

ארכיון

השפע שבמעט!

התקופה בה אנו נמצאים מאתגרת ממש, כל אחד מאיתנו מנסה להפיק את המירב לפעול ולהעביר זאת הלאה. חלקינו בפיתוח ושיפור מיומנויות טכניות ,אפליקציית זום הכוכבת….יש שמשכללים את יכולות האפיה והבישול[ כולנו הפכנו להיות שפים מדופלמים], אחרים החליטו לנסות את קולם בשירה ,לפזז עם רגליים שמאליות ולהרגיש רקדן אוטומטי , הכנת יצירות שלא היו מביישות אמנים בינלאומיים, שעת כושר יוגה מדיטציה או אפילו לגלות שהדשא של השכן לא ממש ירוק יותר.

ריבוי האינפורמציה שרצה כמו אש בשדה קוצים בכל מדיה אפשרית, מתישה ואפילו יוצרת ריחוק. [דעתי] כל אחד מאיתנו מחובר לכל כך הרבה קבוצות שבכל קבוצה תאמינו לי- שום דבר לא חדש , העתק הדבק פעולה אוטומטית.. שנעשית לצערי אצל כולנו ואולי לא זאת המטרה?!

השפע יכול להיות בהחלט במעט!

העצירה הזאת והכניסה שלנו להילוך אחר, איטי יותר, מצריך מאיתנו לבדוק מה קורה קודם עם עצמנו ,מה אנו צריכים לעשות בשקט בלי הרעש שמסביב , כיצד אנו יכולים לתרום לאתגר העצום הזה.מה יש לנו ברשימת המטלות שנדחקו עד כה לסוף הרשימה ואולי הגיע זמנם לעלות למעלה? כיצד אנו פוגשים את החולשות שלנו?האם אנו משתפים את הסובבים עם התחושות שלנו או שומרים אותם לעצמינו?

אותי אישית זה פוגש במקום הזה של בדיקה פנימה ומשתדלת לעשות רק מה שעושה לי טוב ,מצמצמת את הרעשים מבחוץ ויש הרבה בימים אלה ! יוצאת לטבע מצלמת ומתעדת את היופי האין סופי במרחב שלנו ,נהנית ממשפחתי היקרה ומהנכדים המדהימים , קוראת, שומעת הרבה מוסיקה וכמו כולם מתפללת שנצא מהאתגר הזה מחוזקים ובריאים נפשית ופיזית.

אז בואו ביחד נשלב ידיים[ בריחוק כרגע] ונאמר בקול : " והעיקר העיקר לא לפחד כלל" !!!

חלק מהצילומים המדהימים שלי בימים אלה..

שולחת חיבוק ונשיקה לעצמי ולכולם.

אהבתן? אשמח אם תשתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכן:

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

    תודה אהובה😍

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן